Щоденник олімпіади-2012, день тринадцятий: друге «золото» болта, перемога норвегії в гандболі та невиправдані надії німеччини (20 фото)

В тринадцятий день Олімпіади-2012 були розіграні 23 комплекти медалей. Знову на першому місці збірна США, повернувши лідерство в медальному заліку і обійшовши збірну Китаю. Цей день також був хороший і для Росії: Наталія Коробьева завоювала «золото» у вільній боротьбі, Олексій Коровашко і Ілля Первухін виграли бронзові медалі у веслуванні на каное-двійках на дистанції 1000 м, Надія Торлопова і Софія Очігава Софія Альбертівна завоювали срібні медалі в турнірі боксерів в вагових категоріях до 75 кг і до 60 кг відповідно.

Російська гімнастка Дарина Дмитрієва виконує вправу з м`ячем. Спортсменка лідирує за підсумками двох сесії кваліфікаційних змагань в особистому багатоборстві з художньої гімнастики, набравши 57.800 бала. (Christopher Hanewinckel / USA TODAY Sports)

Плавці змагаються в запливі у відкритій воді на 10 км. Переможцем стала угорська спортсменка Єва Ристов. (Ryan Pierse / Getty Images)

Росіянка Валерія Жолобова (зліва) бореться з суперницею в жіночій боротьбі у ваговій категорії до 55 кг. У чвертьфінальній сутичці Жолобова перемогла Софію Маттсон зі Швеції, але в 1/2 фіналу поступилася японці. (Quinn Rooney / Getty Images)

Даріус Драудвіла з Литви метає диск. (Pawel Kopczynski / Getty Images)

Гонщики на ВМХ ведуть боротьбу під час чвертьфінальних заїздів. Беззаперечним лідером виявився голландець Раймон ван дер Біезен, який виграв три заїзди. (Andrew Weber / USA TODAY Sports)

Марлен Арнуа бореться зі тхеквондісткой з Єгипту Хедайя Вахби у ваговій категорії до 57 кг. (Hannah Johnston / Getty Images)

Гандболістка Хайді Локе з Норвегії виконує точний удар по коміром кореянок під час півфіналу. Норвезька спортсменка стала найрезультативнішим гравцем матчу. (Jeff Gross / Getty Images)

Американець Ештон Ітон займає лідируючу позицію під час змагання з десятиборства. Ітон став олімпійським чемпіоном з результатом 8869 очок. (Robert Deutsch / USA TODAY Sports)

Спортсменки з Японії виконують технічну програму під час турніру з синхронного плавання. (AP Photo / Tim Donnelly)

Жіноча збірна Великобританії з водного поло. (AP Photo / Julio Cortez)

Спортсмени змагаються під час кваліфікації в дисципліні BMX. (AP Photo / Matt Rourke)

САОР Йосіда з Японії і її розплакалися тренер святкують перемогу. Йосіда стала триразовою олімпійською чемпіонкою з вільної боротьби у ваговій категорії до 55 кг. (AP Photo / Paul Sancya)

Кенійський атлет Девід Рудіша, який виграв фінальний забіг на 800 метрів. Спортсмен подолав дистанцію за 100,91 секунди, що стало новим світовим рекордом. (AP Photo / Lee Jin-man)

Головна фаворитка олімпійського запливу на 10 км у відкритій воді, німецька плавчиха Ангела Маурер. Вона довго йшла в групі лідерів, але в підсумку дісталася фінішу лише п`ятою. (AP Photo / Charlie Riedel)

Ямайський спринтер Усейн Болт радіє перемозі. Спортсмен став п`ятикратним олімпійським чемпіоном, завоювавши два «золота» в Лондоні. (Wally Skalij / Los Angeles Times / MCT)

П`ятиразовий олімпійський чемпіон з легкої атлетики, ямайський спринтер Усейн Болт зі своїми співвітчизниками - срібним призером Йоханом Блейком і володарем бронзової медалі Уорреном Вейром - стоять на п`єдесталі пошани і демонструють глядачам свої медалі. (AP Photo / Gregory Bull)

Золотий призер десятиборства Ештон Ітон з США зі своїм співвітчизником Треем Харді, який завоював срібну медаль. (AP Photo / Matt Dunham)

Еллісон Фелікс з США цілує свою нову золоту медаль Олімпіади-2012. (AP Photo / Matt Slocum)

Канадська збірна з синхронного плавання. (FABRICE COFFRINI / AFP / Getty Images)

Гімнастка Яна Березко-Марграндер з Німеччини виконує вправи з м`ячем. (THOMAS COEX / AFP / Getty Images)

Щоденник Олімпіади-2012: День одинадцятий (20 фото)

Щоденник Олімпіади-2012: День десятий (20 фото)