Щоденник олімпіади-2012: день п`ятий (20 фото)

Олімпіада-2012 триває вже п`ять днів, і Китай йде у відрив. Російські спортсмени відверто буксують, завоювавши всього дві золоті медалі, українці ж своїми двома, навпаки, має право пишатися. Вчора «золото» в академічному веслуванні завоював квартет українок - Яна Дементьєва, Анастасія Коженкова, Наталя Довгодько та Катерина Тарасенко. Це вже шоста нагорода в активі України і всі вони здобуті жінками. Росіяни ж вчора «взяли» два «срібла» і одну «бронзу». Далеко не всі лідери сказали своє слово, так що будемо чекати.

Головними «невдахами» Олімпіади-2012 в Лондоні можна назвати японців. Здобувши вражаючі 17 медалей, спортсмени з Країни висхідного сонця 11 разів займали третє місце, і тільки двічі - перше.

Італієць Даніеле Мольменті перетинає фініш в фіналі змагань з веслувального слалому в класі K-1. Він виграв «золото». (AP Photo / Kirsty Wigglesworth)

«Золоті» українки Яна Дементьєва, Анастасія Коженкова, Наталя Довгодько та Катерина Тарасенко не можуть повірити своєму щастю в фіналі змагань з академічного веслування. (AP Photo / Natacha Pisarenko, Pool)

Російські спортсмени Ілля Кузнєцов та Євген Захаров, які виграли срібні медалі в синхронних стрибках у воду з 3-метрового трампліну. (Clive Rose / Getty Images)

Метте Мелгаард з Данії (праворуч) блокує прохід іспанської гандболістки Макар Агілар. (AP Photo / Matthias Schrader)

Олімпійська регата в гавані Уеймут і Портленда на лазерах. Лазери - це спеціалізований клас гоночних швертботів-дінго. (AP Photo / Francois Mori)

Японська бадмінтоністка Саяка Сато лежить на корті, скорчившись від болю. У поєдинку проти Тіні Даун з Данії вона отримала образливу травму. (AP Photo / Andres Leighton)

Російська велогонщиця Ольга Забелінская в гонці з роздільним стартом їде до своєї другої «бронзі» Олімпіади-2012. Раніше вона посіла третє місце в груповій шосейній гонці. (РИА Новости / Валерій Мельников)

Українська шаблістка Ольга Харлан приносить своїй країні ще одну бронзову медаль. Програвши в півфіналі росіянці Софії Великій, вона зуміла зломити опір американки Маріель Загуніс в дуелі за третє місце. Велика, на жаль, у фіналі програла кореянці Кім Джі Він. (Jed Jacobsohn / The New York Times)

Уругвайський футболіст Дієго Родрігес стікає кров`ю під час матчу проти Великобританії. Господарі Олімпіади-2012 виграли 1-0 і відправили уругвайців додому. Перше місце в групі у британців, другий - Сенегал. У плей-офф вони зустрінуться з Південною Кореєю і Мексикою відповідно. (AP Photo / Luca Bruno)

Австралійці Іен Дженсен (на задньому плані) та Нейтан Оуттерідж під час практики в класі 49er в гавані Уеймут і Портленда. (AP Photo / Bernat Armangue)

Чемпіон Олімпіади-2008 в Пекіні кореєць Са Дже Хек на цей раз не зміг скласти конкуренцію китайським важкоатлетам у ваговій категорії до 77 кг, отримавши травму. Чемпіоном зі світовими рекордами в двоєборстві (379) та ривку (175) став китаєць Лю Сяоцзюнь. Срібло у його співвітчизника Лю Хаоцзі, а бронза - у кубинця Івана Камбар Родрігеса. (AP Photo / Ben Curtis)

Американський волейболіст Джейкоб Гібб намагається відбити м`яч у поєдинку проти латвійців Олександра Самойлова та Руслана Сорокіна. (AP Photo / Jae C. Hong)

Російський боксер Сергій Водоп`янов (праворуч) дає «прикурити» бразильцеві Робенільсону Вієйра де Хесус у ваговій категорії до 56 кг. (AP Photo / Ivan Sekretarev)

Японський боксер Сатоши Шімізу не може зрозуміти, як судді могли присудити йому поразку в поєдинку проти азербайджанця Магомеда Абдулхамідова у ваговій категорії до 56 кг. (AP Photo / Patrick Semansky)

САОР Кімура (на задньому плані) з Японії посилає м`яч крізь блок волейболісток з Домініканської Республіки Рівери Бренс (зліва) і Кандиди Естафані Аріас Перес. (AP Photo / Chris O`Meara)

Рубен Лімардо Гаскон з Венесуели відзначає свою перемогу в фіналі змагань шпажистів. Його жертвою став представник Норвегії Бартош Пясецький. (Jed Jacobsohn / The New York Times)

Член канадського октету з академічного веслування Уїлл Крозерс падає в воду, святкуючи виграш срібної медалі. Краще канадців були тільки німці. (Sean Kilpatrick / The Canadian Press)

Даннел Лейва з США радіє третьому місцю в фіналі індивідуальних змагань зі спортивної гімнастики. (David Eulitt / Kansas City Star / MCT)

Танцівниці розважають публіку перед матчем з пляжного волейболу між чоловічими парами Швейцарії і Німеччини. Пляжний волейбол виявився одним з найбільш відвідуваних видів спорту на Олімпіаді-2012. (AP Photo / Jae C. Hong)

Корейська фанатка на футбольному матчі між Південною Кореєю і Габоном на стадіоні «Уемблі». (AP Photo / Emilio Morenatti)

Відео: Всі Псалми Давидові. Хор братії Валаамського монастиря