Дмитро хомяков завоював друге російське «золото» на чемпіонаті європи з важкої атлетики (4 фото)

Ще один російський спортсмен виграв золоту медаль на чемпіонаті Європи з важкої атлетики, який зараз проходить в Тирані. після недавнього успіху Олега Чена, кращим у ваговій категорії до 77 кг був визнаний Дмитро Хомяков. У сумі двох вправ російський штангіст підняв 351 кг. Срібну медаль завоював молдаванин Олександр Шпака, бронзову - румун Разван Мартін.

Албанія. Тирана. 11 квітня. Російський спортсмен Дмитро Хомяков, який завоював золоту медаль у ваговій категорії до 77 кг, під час змагань на чемпіонаті Європи з важкої атлетики. (EPA / ІТАР-ТАСС / ARMANDO BABANI)

Відео діє до: 2017 European Weightlifting Championships Men +105 kg Важка атлетика Чемпіонат Європи [1080]

Відео діє до: 2017 European Weightlifting Championships Men 69 kg Важка атлетика Чемпіонат Європи [1080]

Відео діє до: 2017 European Weightlifting Championships, Women +90 kg | Важка атлетика. чемпіонат Європи

Албанія. Тирана. 11 квітня. Російський спортсмен Дмитро Хомяков, який завоював золоту медаль у ваговій категорії до 77 кг, під час церемонії нагородження на чемпіонаті Європи з важкої атлетики. (EPA / ІТАР-ТАСС / ARMANDO BABANI)

Відео діє до: 2017 European Weightlifting Championships, Men 85 kg | Важка атлетика. чемпіонат Європи