Олег чен завоював «золото» на чемпіонаті європи з важкої атлетики (4 фото)

Відео діє до: 2017 European Weightlifting Championships, Men 105 kg | Важка атлетика. чемпіонат Європи

10 квітня російський спортсмен Олег Чен завоював золоту медаль змагань у ваговій категорії до 69 кг на чемпіонаті Європи з важкої атлетики, який зараз проходить в Тирані. 24-річний штангіст підняв в сумі двоєборства 331 кг. Друге місце зайняв азербайджанець Сардар Хасанов, третє - албанець Даніеля Годеллі.

Албанія. Тирана. 10 квітня. Російський спортсмен Олег Чен, який завоював золоту медаль у ваговій категорії до 69 кг, під час змагань на чемпіонаті Європи з важкої атлетики. (EPA / ІТАР-ТАСС / ARMANDO BABANI)

Албанія. Тирана. 10 квітня. Російський спортсмен Олег Чен, який завоював золоту медаль у ваговій категорії до 69 кг, після змагань на чемпіонаті Європи з важкої атлетики. (EPA / ІТАР-ТАСС / ARMANDO BABANI)

Відео діє до: 2017 European Weightlifting Championships Women 75 kg Важка атлетика Чемпіонат Європи [1080]