Щоденник олімпіади-2012, день дев`ятий: «золото» росії, новий рекорд людини-блискавки, розчарування білоруського боксера (20 фото)

Дев`ятий день Олімпіади-2012 приніс Росії довгоочікувану золоту медаль - Роман Власов став переможцем в греко-римської боротьби у ваговій категорії до 74 кг, здолавши вірменського борця Арсена Джулфалакян Арсен Левонович.

У центрі уваги прогнозовано виявився легендарний ямайський бігун «людина-блискавка» Усейн Болт. Він став чотириразовим олімпійським чемпіоном, подолавши 100-метрівку за 9,63 секунди, встановивши тим самим новий олімпійський рекорд. Величезне розчарування спіткало білоруса Сергія Корнєєва, який програв азербайджанцю Тимуру Маммадову. Білорус мав очевидну перевагу в другому і третьому раундах, але судді вирішили віддати перемогу не йому.

Усейн Болт варто в своїй фірмовій позі, вигравши забіг на 100 метрів. (AP Photo / Anja Niedringhaus)

Роман Власов - чемпіон Олімпіади-2012 з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 74 кг. (Getty Images)

Вся Британія радіє. У фіналі тенісного турніру Енді Маррей обіграв швейцарця Роджера Федерера і приніс своїй країні ще одну золоту медаль. (AP Photo / Victor R. Caivano)

Сестри Вільямс стоять на подіумі під час церемонії нагородження. Славетні тенісистки стали володарками золотих медалей в парному розряді, обігравши чеських спортсменок Люцію Градецький і Андреа Главачкова. (AP Photo / Elise Amendola)

Кенієць Езекіль Кембе дякує Господу, ставши олімпійським чемпіоном у бігу на 3 000 м з перешкодами. (Brian Peterson / Minneapolis Star Tribune / MCT)

Езекіль Кембе в не себе від щастя після своєї перемоги у фінальному забігу на 300 метрів з перешкодами. Це перша золота медаль в арсеналі Кенії. (AP Photo / David J. Phillip)

Атлети долають перешкоди під час фінального забігу. (AP Photo / Matt Dunham)

Американка Саня Річардс-Росс, добившая своїй країні «золото» в забігу на 400 метрів. (AP Photo / Anja Niedringhaus)

Ямайські вболівальники спостерігають за прямою трансляцією жіночого забігу на 400 метрів. (AP Photo / Emilio Morenatti)

Американець Кібве Джонсон змагається в метанні молота. (AP Photo / Fabrizio Bensch)

Яка зайняла друге місце маккейла мероні (на передньому плані) з США і чемпіонка в опорному стрибку Сандра Ралука Ізбаса з Румунії стоять на подіумі під час церемонії нагородження. (AP Photo / Julie Jacobson)

Білорус Сергій Корнєєв прикриває обличчя руками - судді присудили перемогу азербайджанцеві Тимуру Маммадову. Білоруський спортсмен був дуже засмучений, адже він впевнено провів бій і вважав, що напрацював на перемогу. (AP Photo / Ivan Sekretarev)

Едіт ОГЗК плаче від щастя після того, як суддя оголосив її переможницею в поєдинку проти азербайджанки Оленою Вистроповой в 1/8 фіналу олімпійського турніру з боксу. (AP Photo / Ivan Sekretarev)

Американський борець Бенджамін Провізор уткнувся обличчям в мат під час поєдинку проти Олексія Беля у ваговій категорії до 74 кг. (David Eulitt / Kansas City Star / MCT)

Австралійська команда з водного поло реагує на гол в ворота китайських ватерполісток. В екстра-таймі австралійки зломили опір суперниць, вигравши 18:20. (AP Photo / Julio Cortez)

Марафон серед жінок проходив під дощем. Переможницею стала Тікі Джелал з Ефіопії, другою фінішувала кенійка Джепту Пріскаш, а третин прибігла росіянка Тетяна Петрова-Архипова. (Brian Peterson / Minneapolis Star Tribune / MCT)

Бразилійка Джуліана Сілва радіє перемозі над німецьким дуетом в чвертьфіналі жіночого турніру з пляжного волейболу. (AP Photo / Petr David Josek)

Іспанські спортсменки Андреа Фуентес і Вона Баллестеро Карбонелл виступають в кваліфікації з синхронного плавання. (REUTERS / Michael Dalder)

Лін Дан з Китаю лежить на підлозі після видовищної перемоги в фіналі чоловічого одиночного розряду з бадмінтону. (REUTERS / Bazuki Muhammad)

Актори розважають глядачів під час перерви в баскетбольному матчі між жіночими збірними Росії і Франції. (AP Photo / Charles Krupa)

Щоденник Олімпіади-2012: День восьмий (20 фото)

Щоденник Олімпіади-2012: День сьомий (20 фото)