Олімпіада-2012: смак перемог і моменти слави (30 фото)

Літні Олімпійські ігри добігають кінця - залишилося якихось три дні ... На даний момент вже роздано близько семи сотень золотих, срібних і бронзових медалей. Новоспечені олімпійські чемпіони плачуть від щастя і сміються, адже вони йшли до перемоги все своє життя. Їх волі і ретельності варто віддати належне!

Німецький метальник диска Роберт Гартінг рве на собі майку, вигравши п`ятий золото для збірної Німеччини. (REUTERS / Kai Pfaffenbach)

Представниця жіночої збірної Великобританії з велотреку Дені Кінг вітає глядачів після перемоги в гонці переслідування. (Quinn Rooney / Getty Images)

Дворазовий олімпійський чемпіон в 400-метрівці з бар`єрами Фелікс Санчес з Домініканської Республіки схилився над фотографією своїх рідних після тріумфальної перемоги у фінальному забігу. (AP Photo / Martin Meissner)

Радості важкоатлета Олексія Торохтія з України немає меж, після того як він зумів підняти 412 кг (185 кг у ривку + 227 кг у поштовху) і виграти золоту медаль. (Richard Heathcote / Getty Images)

Олімпійська чемпіонка Кетрін Коупленд плаче під час церемонії нагородження, завоювавши медаль в парній академічного веслування. (AP Photo / Natacha Pisarenko)

Баскетболістка збірної Франції Едвіж Лоусон-Уейд стрибає на руки свою партнерку Селін Дюмерк, святкуючи перемогу над командою Чехії в чвертьфіналі. (AP Photo / Eric Gay)

Іспанка Марина Алабай НІЄР стала переможницею регати в класі RS-X, завоювавши для своєї країни першу золоту медаль. (AP Photo / Bernat Armangue)

Відео: Волейбол-ми Олімпійські Чемпіони 2012

Петер Модош з Угорщини радіє перемозі над Еріком Хаканом Нібло з Данії, завоювавши бронзову медаль в греко-римської боротьби у ваговій категорії до 55 кг. (Scott Heavey / Getty Images)

Китайська яхтсменка Сюй Ліцзя кричить від радості, вигравши «золото» Олімпійських ігор у вітрильному спорті в класі «лазерів». (REUTERS / Pascal Lauener)

Людина-блискавка Усейн Болт з Ямайки перетинає фінішну лінію, залишивши далеко позаду всіх своїх суперників по забігу. (REUTERS / Pawel Kopczynski)

Азербайджанська спортсменка Марія Стадник перемогла українку Ірину Мерлені в змаганнях з вільної боротьби у ваговій категорії до 48 кг. (Lars Baron / Getty Images)

Джессіка Енніс з Великобританії (в центрі) широко посміхається, ставши олімпійською чемпіонкою в семиборстві. (Jamie Squire / Getty Images)

Британський легкоатлет сомалійського походження, бігун на середні і довгі дистанції Мохаммед «Мо» Фарах став олімпійським чемпіоном у бігу на 10000 м. (Stu Forster / Getty Images)

Ямайська легкоатлетка Шеллі-Енн Фрейзер плаче від радості. Спортсменка стала дворазовою олімпійською чемпіонкою на дистанції 100 м, повторивши успіх 2008 року. (Alexander Hassenstein / Getty Images)

Тауфік Махлуфі з Алжиру приніс своїй країні золоту медаль в забігу на 1500 м. (Streeter Lecka / Getty Images)

Ватерполісткі жіночої збірної Іспанії радісно стрибають, перегравши команду Угорщини з рахунком 10: 9. (Clive Rose / Getty Images)

Британський тенісист Енді Маррей закриває обличчя руками, не вірячи в те, що йому вдалося обіграти швейцарця Роджера Федерера у фіналі. (Luis Acosta / AFP / Getty Images)

Відео: Ігор Бутман, Андрій Макаревич ... Олімпіада 2012. Лондон

Китайська спортсменка Дін Нін радіє перемозі в змаганнях з настільного тенісу. (Saeed Khan / AFP / Getty Images)

Тренер видатного британського професійного трекового велогонщика Кріса Хоя, несе спортсмена на руках, став шестиразовим олімпійським чемпіоном. (Leon Neal / AFP / Getty Images)

Гравці жіночої збірної Нідерландів радісно обіймаються, обігравши команду Нової Зеландії в півфінальному поєдинку з хокею на траві. (INDRANIL MUKHERJEE / AFP / Getty Images)

Бен Ейнслі махає вогнями, ставши вчетверте поспіль олімпійським чемпіоном регати в класі «Фінн». (REUTERS / Pascal Lauener)

Російська бадмінтоністка Валерія Сорокіна обіймається з Ніною вислову, вигравши бронзову медаль. (AP Photo / Andres Leighton)

Відео: ЛЕННОКС ЛЬЮІС -НОКАУТИ-LENNOX LEWIS

Угорські веслярі Каталін Ковач, Христина Фазекаш, Габріелла Сабо і Данута Кожак продемонстрували найкращий результат на змаганнях байдарок-четвірок на дистанції 500 метрів. (AP Photo / Chris Carlson)

Жоао Монтейро і Тіаго Аполонія з Португалії радіють перемозі. (AP Photo / Sergei Grits)

Володар світового рекорду в десятиборстві американець Ештон Ітон фінішує в спринті на 100 м. (REUTERS / Lucy Nicholson)

Швейцарська тріатлоністка Нікола Шпіріг бореться за перемогу зі шведкою Лізою Норден в турнірі з триатлону. Шпіріг випередила свою суперницю всього на дві секунди. (REUTERS / Tim Wimborne)

Російська спортсменка Юлія Заріпова цілує бар`єр, вигравши золоту олімпійську медаль у бігу на 3000 метрів з перешкодами. (JEWEL SAMAD / AFP / Getty Images)

Китаянки Тянь Цин і Чжао Юньлей стали олімпійськими чемпіонками з бадмінтону в парному розряді. У фінальному матчі вони переграли японський дует Мізукі Фудзі - Рейка Какііва з рахунком 21:10, 25:23. (REUTERS / Bazuki Muhammad)

Французький гандболіст сербсько-хорватського походження Нікола Карабатич радіє перемозі в чвертьфіналі над збірною Іспанії. ((REUTERS / Marko Djurica)

Відео: Музей "Спортивна слава Шелехова"

Британець Нік Демпсі тримає на руках своїх синів після церемонії нагородження. Спортсмен виграв срібну медаль у вітрильному спорті в класі RS-X. (WILLIAM WEST / AFP / Getty Images)