Щоденник олімпіади-2012: день сьомий (20 фото)

Відео: YouTube Rewind: The Ultimate 2016 Challenge | #YouTubeRewind

сьомий день Олімпіади-2012 приніс збірній Росії цілих шість срібних медалей і знову жодної золотої. Зовсім без медалей були українці. А ось що б робили американці без плавання? Майже всі свої медалі нового олімпійського дня «зірково-смугасті» заробили в воді, піднявшись на п`єдестал у всіх дисциплінах. Продовжує переписувати історію Майкл Фелпс, який на цей раз добув «золото» на стометрівці батерфляєм, залишивши з «сріблом» росіянина Євгена Коротишкіна. Золотий почин колеги підтримали 15-річна Кейті Ледецкі на дистанції 800 метрів вільним стилем і Мелісса Франклін, яку вшановували на дистанції 200 метрів на спині.

Російський гімнаст Микита Федоренко виконує вправи на батуті. Він посів шосте місце. Зате в іншого російського гімнаста - Дмитра Ушакова - «срібло». (REUTERS / Mike Blake)

Російські волейболістки радіють перемозі над японками. (REUTERS / Ivan Alvarado)

Ерік Мюррей і Хеміш Бонд з Нової Зеландії стали чемпіонами в парній веслування. (DARREN WHITESIDE / AFP / Getty Images)

Тірунеш Дібаба (в центрі) з Ефіопії біжить до золотої медалі в забігу на 10 000 метрів. (Jed Jacobsohn / The New York Times)

Джонатан Ердманн з Німеччини відбиває подачу чехів Пржемисла Кубала і Петра Бенеша. Німці виграли цей так званий «лаки-лузер раунд». (REUTERS / Dominic Ebenbichler)

Британська чирлідер під час поєдинку з пляжного волейболу між швейцарською та польської парами розважає в перерві публіку. (DANIEL GARCIA / AFP / Getty Images)

Британська баскетболістка Тими Фагбенеле (в центрі) намагається закинути м`яч в корзину француженок. Господині турніру програли 77:80. (AP Photo / Mark Ralston, Pool)

В`ячеслав Модзель з Білорусі бореться за медалі в стрибках на батуті. (Cameron Spencer / Getty Images)

Австралійська команда на жіночих змаганнях з велотреку. (AP Photo / Christophe Ena)

Росіянка Анастасія Зуєва (ліворуч) із срібною медаллю стоїть поруч з американками Міссі Франклін і Елізабет Бейсел, які завоювали «золото» і «бронзу» соотвественно в запливі на 200 метрів на спині. (AP Photo / Matt Slocum)

Новозеландка Сара Коулі робить стрибок у висоту на змаганнях з жіночого семиборства. (AP Photo / Matt Dunham)

Сербський спортсмен Асмір Коласінач готується до своєї чергової спроби на змаганнях зі штовхання ядра. (REUTERS / Phil Noble)

Відео: Бронебот 2016, справжні бої роботів в Олімпійському! Це варто бачити!

Томаш Маєвський з Польщі, який виграв золоту медаль у штовханні ядра. (AP Photo / David J. Phillip)

Українка Наталія Добринська лідирує в 100-метрівці з перешкодами в жіночому семиборстві. (REUTERS / Eddie Keogh)

Шінуна Салах аль-Хабсі (зліва) з Оману, Фатіма Сулейман Дахман (праворуч) з Ємену і Христина Лловера з Андорри йдуть зі стадіону після забігу на 100 метрів. (REUTERS / David Gray)

Єгиптянка Магді Рагад відбиває удар нідерландської пари Олени тимін і Джі Лі на командних змаганнях з настільного тенісу. (AP Photo / Sergei Grits)

Лі Чон Вей з Малайзії цілує паркет після перемоги над китайцем Ченом Лонгом в одиночному півфіналі з бадмінтону. (AP Photo / Andres Leighton)

Що виграв золоту медаль у стрільбі з лука корейський спортсмен Чин Хюк Ох. (BEN STANSALL / AFP / Getty Images)

Дзюдоїстка з Саудівської Аравії Войдан Шахеркані (праворуч) веде бій проти Мелісси Моджікі з Пуерто-Ріко. Шахеркані стала першою жінкою з Саудівської Аравії, яка брала участь в Олімпійських іграх. (Chang W. Lee / The New York Times)

Відео: Продавець трубочок. Годувальники на пляжах - головна ознака літа !!! Лазаревське, Сочі, 9 червня 2017

Спортсмени пробігають повз олімпійського котла на Олімпійському стадіоні. (AP Photo / Daniel Ochoa De Olza)

Щоденник Олімпіади-2012: День п`ятий (20 фото)

Щоденник Олімпіади-2012: День четвертий (20 фото)