«Московський виклик» на розігріві (10 фото)

На московському стадіоні «Лужники» завершилися тестові змагання перед чемпіонатом світу з легкої атлетики «Московський виклик». У дисципліні з метання списа перемогла росіянка Марія Абакумова, 2-е місце - німкеня Катаріна Молітор, 3-е місце - росіянка Вікторія Сударушкіна- стрибки в довжину - 1-е місце - росіянка Вероніка Мосіна, 2-е місце - німкеня Мелані бабці, 3-е місце - британка Абігейл Ірозуру- біг з бар`єрами на 100 метрів серед жінок - 1-е місце - росіянка Тетяна Дектярьова, 2-е місце - австрійка Беата Шротт, 3-е місце - росіянка Олександра Антонова- біг на 100 метрів серед чоловіків - 1-е місце - британець Дуейн Чемберс, 2-е місце - росіянин Олександр Бре нев, 3-е місце - нігерієць Петер Емеліезе- біг на 200 м серед жінок - 1-місце - українка Марія Ремінь, 2-е місце - Ольга Харитонова, 3-е місце - росіянка Анастасія Кочержова- біг на два кола - 1 е місце - Андре Олівер з ПАР, 2-е місце - росіянин Юрій Борзаковський, 3-е місце - британець Міхаель Ріммер- біг на 400 метрів серед чоловіків - 1-е місце - росіянин Володимир Краснов, 2-е місце - кубинець Омар Кіснерос , 3-е місце - росіянин Радель Кашефразов, стрибки в висоту серед чоловіків - 1-е місце - українець Богдан Бондаренко, 2-е місце - росія нин Данило Циплаков, 3-е місце - Райвідас Станис з Літви- штовхання ядра - німкеня Надін Кляйнерт, 2-е місце - білоруска Юлія Леонюк, 3-е місце - румунка Анка Хелтне.

Відео: ЯК ВИГЛЯДАЮТЬ РАНЕТКИ З 2016 РОЦІ І ЯК ВОНИ ЖИВУТЬ ЗАРАЗ?

Росія. Москва. 11 червня. Вероніка Мосіна, яка перемогла в змаганнях зі стрибків у довжину, на тестових змаганнях перед чемпіонатом світу з легкої атлетики «Московський виклик» на БСА «Лужники». (ІТАР-ТАСС / Артем Коротаєв)

Відео: # 39; Концерт для друзів # 39; Московський Культурний Фольклорний центр під керівництвом Л Рюмін

Росія. Москва. 11 червня. Спортсменка з Німеччини Надін Кляйнерт, яка перемогла в штовханні ядра на тестових змаганнях перед чемпіонатом світу з легкої атлетики «Московський виклик» на БСА «Лужники». (ІТАР-ТАСС / Артем Коротаєв)

Росія. Москва. 11 червня. Росіянка Ірина Решеткіна під час забігу на 100 м з бар`єрами на тестових змаганнях перед чемпіонатом світу з легкої атлетики «Московський виклик» на БСА «Лужники». (ІТАР-ТАСС / Артем Коротаєв)

Відео: Концерт групи "млин" в ГлавClub-е 19.04.2014 (повна версія)

Росія. Москва. 11 червня. Юлія Підлужна під час змагань зі стрибків у довжину на тестових змаганнях перед чемпіонатом світу з легкої атлетики «Московський виклик» на БСА «Лужники». (ІТАР-ТАСС / Артем Коротаєв)

Росія. Москва. 11 червня. Росіянка Наталія Тронева під час штовхання ядра на тестових змаганнях перед чемпіонатом світу з легкої атлетики «Московський виклик» на БСА «Лужники». (ІТАР-ТАСС / Артем Коротаєв)

Росія. Москва. 11 червня. Росіянин Данило Циплаков під час стрибка у висоту на тестових змаганнях перед чемпіонатом світу з легкої атлетики «Московський виклик» на БСА «Лужники». (ІТАР-ТАСС / Артем Коротаєв)

Відео: INSIDE виступить на розігріві у Limp Bizkit

Росія. Москва. 11 червня. Спортсменка з Білорусії Юлія Леонюк, яка зайняла друге місце в штовханні ядра на тестових змаганнях перед чемпіонатом світу з легкої атлетики «Московський виклик» на БСА «Лужники». (ІТАР-ТАСС / Артем Коротаєв)

Росія. Москва. 11 червня. Росіянка Вероніка Мосіна, яка перемогла в стрибках в довжину на тестових змаганнях перед чемпіонатом світу з легкої атлетики «Московський виклик» на БСА «Лужники». (ІТАР-ТАСС / Артем Коротаєв)

Росія. Москва. 11 червня. Росіянин Юрій Борзаковський, британець Міхаель Риммер і Андре Олівер з ПАР, який переміг в бігу на дистанції 800 метрів, (зліва направо) на тестових змаганнях перед чемпіонатом світу з легкої атлетики «Московський виклик» на БСА «Лужники». (ІТАР-ТАСС / Артем Коротаєв)

Росія. Москва. 11 червня. Українець Богдан Бондаренко, який переміг у стрибках у висоту на тестових змаганнях перед чемпіонатом світу з легкої атлетики «Московський виклик» на БСА «Лужники». (ІТАР-ТАСС / Артем Коротаєв)