Щоденник олімпіади-2012: день другий (20 фото)

Ми починаємо серію щоденних репортажів про найбільшому спортивному подію планети. Місце дії - Лондон, Англія.

Свої перші медалі на Олімпіаді-2012 вже заробили спортсмени з Росії, України, Казахстану та Грузії. Якщо досягнення російських спортсменів беруть кількістю (чотири медалі), то якістю можуть похвалитися казахи. У них дві медалі, і обидві золоті - постаралися велогонщик Олександр Винокуров і важкоатлетка Зульфія Чиншанло.

Як це часто буває на Олімпіадах (і інших змаганнях під відкритим небом), погода починає втручатися в спортивне життя. Цього разу злива, який йшов в Лондоні практично весь день, змусив перенести частину матчів тенісного олімпійського турніру. Самі британці не сильно переживали через негоду, тому що в цей день їх національна збірна завоювала свою першу медаль: срібло дісталося велосипедистці Елізабет Армітстеда.

Італійський шабліст Дієго Оккьюцці радіє перемозі над своїм співвітчизником Альдо Монтано. Оккьюцці посів друге місце, програвши у фіналі угорцю Арону Шілагі. Третім став російський спортсмен Микола Ковальов. (AP Photo / Dmitry Lovetsky)

Представник Північної Кореї Ом Юн Чхоль зростанням всього 1,52 м завоював «золото» Олімпіади-2012 у ваговій категорії до 56 кг, встановивши олімпійський рекорд у поштовху. Для КНДР ця нагорода найвищого ґатунку стала другою на поточній Олімпіаді. (AP Photo / Hassan Ammar)

Російські плавці - Володимир Морозов, Андрій Гречин, Микита Лобінцев і Данила Ізотов - стали бронзовими призерами в естафеті вільним стилем 4х100 метрів. (REUTERS / Michael Dalder)

Відео: Інша сторона Олімпіади (Олімпіада 2012 Лондон)

Американська спортсменка Олександра Райсман під час кваліфікаційних змагань з художньої гімнастики. У Райсман другий показник, першої в фінал кваліфікувалася росіянка Вікторія Комова. (AP Photo / Gregory Bull)

Британець Глен Робінсон (праворуч) спливає від румунського переслідувача під час матчу з водного поло. (AP Photo / Alastair Grant)

Відео: Волейбол Росія Бразилія Фінал 2012

Перша медаль в скарбничці України - третє місце зі стрільби з пістолета зайняла Олена Костевич. (ІТАР-ТАСС)

Дощ завадив китайським спортсменкам, які в фіналі програли представницям Південної Кореї в командній першості серед жінок зі стрільби з лука. На фото: китаянка Фан Ютін. (AP Photo / Marcio Jose Sanchez)

Німецька важкоатлетка Джулія Роде. (AP Photo / Hassan Ammar)

Спортсмен направляється до старту змагань з веслування в Ітон-Дорн, Віндзор, графстві Беркшир, Англія. (AP Photo / Chris Carlson)

Небо стає чорним від грозових хмар, поки німецький спортсмен Ханнес Айгнер показує свій клас в змаганнях з гребного слалому. (AP Photo / Kirsty Wigglesworth)

Французька зірка НБА Тоні Паркер апелює до судді під час матчу проти збірної США. Американський «Дрім-тім» легко і невимушено переграв збірну Франції з рахунком 98:71. (AP Photo / Eric Gay)

Американки Келсі Брайант (ззаду) і Абігейл Джонсон добули срібну медаль у синхронних стрибках у воду з триметрового трампліну. Перше місце за китаянками, українки посіли шосте місце. (Doug Mills / The New York Times)

Аргентинська хокеїстка на траві Жозефіна Сруога (в центрі) святкує гол у ворота збірної Південної Африки. (AP Photo / Eranga Jayawardena)

Шведський гандболіст Кім Екдаль ду Ріетц отримує блок від тунісця Ваеля Джаллуіза. (AP Photo / Vadim Ghirda)

Волейболістки Керрі Уолш (зліва) і Місті Мей-Трінор з США радіють перемозі над суперницями з Австралії в змаганнях з пляжного волейболу. (AP Photo / Dave Martin)

Мексиканський футболіст Хорхе Енрікес веде боротьбу з суперниками в матчі проти збірної Габону в групі B. Мексиканці вирвали перемогу 2: 0 і з чотирма очками вийшли на перше місце в групі. (AP Photo / Hussein Malla)

Французький боксер Алексіс Вастіне проводить удар в поєдинку проти німця Патріка Воджіскі в категорії до 69 кг. (AP Photo / Ivan Sekretarev)

Американка Дана Воллмер перемагає в запливі на 100 метрів батерфляєм. Після «золота» Олімпіади-2004 плавчиха перенесла операцію на серці, а також страждала від алергії, після чого їй знадобилося кілька років, щоб повернути колишні кондиції. Як результат - світовий рекорд (55,98 секунд, на 0,08 краще колишнього) і золото Олімпіади-2012. (AP Photo / Daniel Ochoa De Olza)

Фінський екіпаж в особі Сільі Лехтінен, Силки Канерви і Мікаели Вульф в гавані Уеймут і Портленда. (AP Photo / Bernat Armangue)

Відео: Церемонія відкриття Олімпіади в Лондоні 2012

Глядачі прямують до виходу з спортивного комплексу ExCel Center після закінчення другого дня змагань Олімпіади-2012. (AP Photo / Nick Potts, PA)

Відео діє до: 2012 Olympics: Vasyl Lomachenko | Василь Ломаченко. Олімпіада 2012. Всі бої