Red bull x-fighters - відео!

Red-Bull-X-Fighters

Фаворит змагань Red Bull X-Fighters - Нейт Адамс (США), в суботу ввечері на міському стадіоні в Познані (Польща), не обдурив очікування 35000 уболівальників і здобув свою шосту перемогу.

Американець випередив у фіналі свого безпосереднього конкурента в боротьбі за звання чемпіона Дені Торреса (Іспанія), не залишивши тому жодних шансів. Японський спортсмен Ейго Сато був третім.

"Я дуже щасливий, що переміг Дені", сказав переможець. На папері, вибір був очевидний, чотири з п`яти суддів віддали перше місце Адамсу. Дені Торрес все ще бореться за перемогу в загальному заліку. "Я поступився на сто відсотків, і я задоволений другим місцем. Тепер я буду тренуватися шість тижнів, щоб завдати удару у відповідь в Австралії", сказав він.

З трьома перемогами в цьому сезоні загальний залік очолює Адамс (365 балів), на 40 пунктів він випереджає Торреса (325 балів). Тепер все вирішиться в фіналі сезону, який відбудеться 17 вересня 2011 року в Сіднеї - вперше Red Bull X-Fighters